Griešana ar plazmu


Pašlaik metāla plazmas griešanas tehnoloģija ir visizplatītākā un lētākā metāla lokšņu griešanas tehnoloģija. Pie neapšaubāmām plazmas griešanas tehnoloģijas priekšrocībām pieder:

 

  • ātrums (pateicoties lielam lokšņu griešanas ātrumam, ko nodrošina mūsu iekārta, nenotiek plaša loksnes sakarsēšana un metāla loksnes deformācija;

  • iespēja apstrādāt dažādus metālus ( plazmas griešanas iekārta ļauj griezt tēraudu ar augstu oglekļa saturu, leģētu un nerūsējošo tēraudu, kā arī alumīniju)

  • biezu lokšņu griešana ( iekārta ļauj griezt tērauda loksnes līdz 40 mm biezumā).

 

Metāla plazmas griešana notiek ar ātrumu lielāku par diviem metriem minūtē, kas ļauj operatīvi izpildīt pasūtījumus.

 

Metālu plazmas griešanas priekšrocības

 

 

Plazmas griešana ir augsti efektīvs un ekonomisks metāla lokšņu līdz 40 mm griešanas process, kuru izmanto daudzās metālapstrādes nozarēs. Šī tehnoloģija ļauj kvalitatīvi, precīzi un ātri griezt jebkuru metālu ieskaitot alumīniju, varu, titānu, leģētu un oglekļa tēraudu, metālu sakausējumus.

 

Plazmas griešana notiek izkausējot metālu griešanas zonā un izpūšot to ar gaisa aptverta elektriskā loka plūsmu, kuras temperatūra sasniedz 15000 – 25000 °C. Izmantojot tik augstas temperatūras var griezt jebkurus metālus un sakausējumus. Ar šo griešanas metodi mēs iegūstam augstu griezuma kvalitāti – līdzenas griezuma malas, nenotiek metāla deformācija (pat uz plānām metāla loksnēm), kas ļauj izmantot ekonomisku detaļu izvietojumu uz loksnes un metināt bez malu mehāniskas apstrādes. Plazmas griešana nodrošina augstu plūsmas koncentrāciju griešanas zonā un sekojoši mazu griezuma platumu ( pie loksnes biezuma 20 mm griezums – ne vairāk par 2,5 mm).

Plazmas griešanai nav ierobežojumu detaļu ģeometriskai formai, loksnes max. izmēri – 2000mmx12000mm, iespējama marķēšana.

 

 

 

Lūk tā izskatās detaļu izvietojums uz loksnes, kas minimizē atgriezumus:

 

 

Izklājums Nr.1

 

 

 

Izklājums Nr.2

 

 

 

 

Iespējama 3D griešana, fāzes noņemšana. Darbgalds ir aprīkots ar pagriešanas mehānismu griešanai leņķī. Ir iespējams detaļai nogriezt fāzi gan pilnīgi gan atstājot vertikālu malu, kā arī abpusēju fāzi ar malu, kas ievērojami atvieglina tālāko apstrādi. Pagriešanas mehānisms ļauj veikt konusveida griešanu un cilindrisku griešanu noteiktā leņķī, kas var būt vajadzīgs cauruļu un detaļu leņķī instalācijai. Detaļu biezumam līdz 25 mm iespējam griešana no 0 līdz 40 grādiem.

 

 

 

 

 

Atsūtot jūsu informāciju uz šo e- pastu ivad1966@gmail.com Mēs esam gatavi visīsakajā laikā atbildēt par katra pasūtījuma veikšanas iespējām, izmaksām un termiņiem. Varat zvanīt tel. 29431671 Ivans