MetālizstrādājumiRūpnīca Orions profesionāli nodarbojas ar metāla izstrādājumu ražošanu un piedāvā plašu moduļu un metinātu sortimenta klāstu. Kvalificēti meistari veiks vissarežģītākos darbus izmantojot rasējumus vai skices mūsu pašu konstruktoru, vai pēc klienta individuāla projekta.

Katrs pasūtījums mums ir unikāls, mēs cenšamies nodrošināt individuālu pieeju katram klientam.Izgatavojot metāla izstrādājumu pēc pasūtījuma, prasa precizitāti un savlaicīgumu.Ievērojot šo principu, ik reizi, kad mēs vēlreiz varam pierādīt savu profesionalitāti un plašo pieredzi metāla izstrādājumu ražošanā.

Metāla izstrādājumu rūpnīca Orions pārstāvēta ar dažādām precēm: vārti, durvis, žogi, barjeras, pakaramie, skapji, kāpnes, kastes, restes utt.

Kas var būt labāks par ēšanu svaigā gaisā!

Grils – nepieciešama lieta visiem, kuri mīl atpūsties dabā. Piedāvājam saliekamu grilu. Saliktā veidā grilu viegli transportēt ar automašīnu, sabiedrisko transportu, tas viegli tiek salikts un izjaukts.

Uzmanību!

Ievērojiet grila salikšanas noteikumus un darba drošības un ugunsdrošības noteikumus pie grila ekspluatācijas.

 

 

Pārnēsājamas mini krāsniņas var lietot telšu, siltumnīcu, garāžu apsildei kā arī sildīties pie tām makšķerējot un medījot. Tiek izmantots neliels daudzums viegli pieejama kurināmā ( skaidas, zari, žagari, čiekuri utt.)