Metālkonstrukcijas


Rūpnīca ORIONS bez apkures katliem veic arī jebkuru metāla konstrukciju izgatavošanu. Metāla konstrukcijas tiek izgatavotas no tērauda, alumīnija un nerūsējošā tērauda. Konstrukcijas tiek ražotas pēc pasūtītāja projektiem un rasējumiem. Darba organizācija, profesionāls kolektīvs un ražošanas iekārtas ļauj ātri un kvalitatīvi izgatavot dažāda veida metālkonstrukcijas. Pieredzējuši speciālisti veiks konstrukciju montāžu. Darbi tiek izpildīti kvalitatīvi un paredzētajā laikā.

 

Pašlaik rūpnīcas tehnoloģiskais potenciāls, ražojamo konstrukciju nomenklatūra, mūsdienīgi projektu risinājumi, profesionāla komanda ļauj ieviest dzīvē sarežģītus tehniskus risinājumus jebkura mēroga objektos.

 

Parasti mēs izgatavojam nestandarta konstrukcijas tādēļ izstrādājumu cenas tiek rēķinātas katram pasūtījumam atsevišķi. Mēs esam gatavi visīsākajā laikā atbildēt par katra pasūtījuma veikšanas iespējām, izmaksām un termiņiem.

 

Mūsu kompānijā darbojas trīs galvenie darbības principi:

 

- izstrādājumu un pakalpojumu augsta kvalitāte;

- saprātīga cenu politika;

- uzmanīga attieksme pret katru klientu.

 

 

Mēs pieņemam jebkurus pasūtījumus, kas saistīti ar metālapstrādi: metināšana, liekšana, griešana, ciršana uz giljotīnas un citas metālapstrādes tehnoloģijas, kā arī karsto cinkošanu.